Artėja šventė? Išsinuomok ir nustebink susirinkusius, užimk ir įtrauk azartišku ir abejingų nepaliekančiu žaidimu!

Žiedynės – žiedų mėtymas ant butelių

Smagus, įtraukiantis, azartiškas! Išbandykite savo rankos taiklumą mėtydami stilizuotus žiedus ant spalvingų butelių esančių dėžėje.

Žaisti gali vienas prieš vieną arba komandomis.

Žaidimo eiga / taškų sumavimas:

Jūsų tikslas, kuo daugiau pataikyti. Galite susikurti taisykles ir patys! Mes už vieną taiklų metimą duodame 3 taškus, o ant vieno butelio pataikius daugiau nei vieną žiedą  – dvigubai tiek! Galima žaisti etapais. Rekomenduojamas atstumas 34 metrai (po kiekvieno etapo, galite didinti atstumą, tarp žaidėjų ir dėžės su buteliais, pavyzdžiui + 1 metras). Kiekvienas žaidėjas iš eilės meta 8 žiedus, bandydamas juos pataikyti ant butelių. Mažiausiai taškų surinkęs žaidėjas iškrenta, likusieji žaidžia toliau, kol paaiškėja taikliausias žaidimo žaidėjas. Laimi – daugiausia taškų surinkęs žaidėjas. Taip pat Jūs galite susikurti savo žaidimo variantą, bei taškų sistemą.

Žadimo komplektą sudaro: medinė dėžutė, 12 spalvotų butelių, 8 žiedai.

Medinės dėžutės išmatavimai: 65 cm x 45 cm x 35 cm (plius butelių aukštis).

Šis žaidimas ne tik žaidimas, o kartu ir šventę papildanti, stilinga dekoracija!

Už visus nuomuojamus žaidimus imamas užstatas, kuris nurodytas – Nuomos sąlygose!

Visas Savaitgalis (V-VII)
Viena Darbo diena (I-IV)
45.00 Eur
35.00 Eur

* Žaidimus nuomojame darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Papildoma darbo dienos nuomos kaina 10 eur.

* Pasirinktus žaidimus/ komplektus rezervuokite, mes patikrinsime užimtumą ir susisieksime patvirtindami užsakymą.

* Pristatymas Alytaus mieste – nemokamas (jeigu reikalingas Alytaus rajone pristatymas, tai kainuos papildomai 0.50 Eur/km).

* Galimybė pasiimti patiems (prieš tai suderinus atsiėmimo laiką);

* Grąžinant žadimus, patikrinkite ar yra visos detalės ar nieko netrūksta, visa informacija – Lauko ir vidaus žaidimų teikimo sąlygos