Mobilus kubilas 8-10 vietų. Įvairioms Jūsų šventėms!

Visada geras pasirinkimas – poilsiui, šventei, laisvalaikiui!

Mobilūs LE SPA kubilai Alytuje su JACUZZI ir LED apšvietimu.

Jums reikės pasirūpinti: elektros šaltiniu, vandeniu kubilui pripilti, briketais arba malkomis.

* Malkas galime pristatyti už papildomą mokestį.

Savaitgalis (V-VI)
Darbo dienos (I-IV)
Sekmadieniai (VII)
70€/para
60€/para
60€/para

Savaitgalis (V-VI) – 110€
Savaitė (I-VII) – 200€ 
*Švenčių dienomis kainos sutartinės.
*Pristatymo išlaidos apskaičiuojamos po Nuomininko tikslaus adreso pateikimo. Apskaičiuojama ir susisiekiama su klientu (orientacinė kaina – 0,50 cnt/km).

  Kubilo eksplotacija

  • Kubilą pastatykite pasirinktoje vietoje, užpildykite vandeniu (klientai pasirūpina vandeniu ir prileidimu).
  • Atidenkite dangtį ir įsitikinkite kad vandens išleidimo anga yra užsukta, pradėkite pildyti kubilą, vandens telpa apie ~ 1,6 m3, pildant tai truks 0,5-1 val. nepripildykite kubilo iki viršaus (geriausia jei liks geras sprindis).
  • Kol pildosi vanduo, sumontuokite pečiaus kaminą, jis susideda iš dviejų dalių ir užsimauna ant krosnelės.
  • Pasirūpinkite sausomis malkomis, prakura. Pradėkite kūrenti tik tada, kai viršutinė žarna yra visiškai apsemta vandeniu. Nepalikite pečiaus be priežiūros. Vandens pašildymas iki 38 laipsnių celsijaus trunka 3-4 valandas.
  • Kubilą laikykite uždengę dangčiu, hidromasažo funkcija permaišykite vandenį.
  • Rekomenduojama naudotis kubilu kai temperatūra nėra didesnė, nei 38 laipsniai, jei temperatūra didesnė – panaudokite “Jacuzz” funkciją ir atvėsinkite vandenį oro burbuliukais.
  • Kubile vienu metu gali tilpti iki 10 žmonių.
  • Kubilas turi hidromasažinę sistemą, oro masažinių burbulų sistema, LED apšvietimą, kuriuos įjungti/išjungti galima šone esančiais mygtukais.
  • Baigus maudynes būtina išjungti elektros kabelį, uždengti kubilą dangčiu. Vandens išleidimą pailikti kitai dienai.

  Apie kubilo naudą sveikatai

  Ši pramoga tinka įvairiausio amžiaus žmonėms: nuo vaikų iki senolių. Ja vienodai smagiai mėgausitės vienumoje ir su artimųjų kompanija. Karšto vandens kubilas labai gerai įšildo kūną, atveria poras, kurios išvalo organizme susikaupusius toksinus, bei nešvarumus. Kūno oda tampa švaresnė ir lygesnė. Žiemos sezonu kubilo nauda yra išties akivaizdi: dėl temperatūrų skirtumų ir nuolatinės temperatūros kaitos organizmo kraujotaka tampa aktyvesnė, stiprėja kraujagyslės, gerėja širdies darbas, visų maudynių metu kūnas gauna daugiau deguonies nei įprastai. Kubilas gali padėti greičiau pasveikti nuo peršalimo ligų. Taip pat labai atpalaiduoja kūną, raumenis, nesvarbu, ar būtumėte po stiprios treniruotės, ar išvargintas streso. Atsipalaidavimas būna gilus ir ilgiau išliekantis. Po kubilo žmonės jaučiasi ramesni, pailsėję, pagerėjusios nuotaikos, lengviau užmiega. Moksliškai įrodyta, kad karštas vanduo kubile sėkmingai degina kalorijas. Kubilas su Jacuzzi suteikia dvigubą malonumą – vandens ir masažo pramogą, kuris dar geriau išjudina raumenis, riebalinį sluoksnį, suteikia malonumą, kuriam neįmanoma atsispirti. Mėgautis kubilu skirtingais metų laikais – tai skirtingos patirtys, todėl labai rekomenduojame išbandyti ir vasarą, ir žiemą!