Artėja šventė? Išsinuomok ir nustebink susirinkusius, užimk ir įtrauk azartišku ir abejingų nepaliekančiu žaidimu!

 

Bokšto statymas reikalauja ne tik strategijos, kurį blokelį geriau paimti, bet ir sėkmės, tikintis, kad bokštas nenugrius.

Žaidimo tikslas labai paprastas – pastatyti kaip įmanoma aukštesnį medinį bokštą. Kad žaidimas atneštų dar daugiau juoko, džiaugsmo ir iššūkių, žaidėjas ištraukdamas kaladėlę turės įvykdyti užduotį!

Žaidimo eiga:

* Ant lygaus pagrindo arba medinės – žadimui priklausančios dėžutės, sudėkite 18 aukštų kaladėlių bokštą. Žaidimas susideda iš 54 medinių kaladėlių (dalis kaladėlių su užduotimis).Vieną bokšto aukštą sudaro trys kaladėlės, kaladėlės su tekstu dedamos taip, kad tekstas būtų apačioje.
*Žaidėjai traukia po vieną kaladėlę ir ją deda bokšto viršuje (draudžiama traukti iš dviejų viršutinių aukštų). Jeigu ištraukėte kaladėlę su užduotimi, turite ją garsiai perskaityti ir iš karto įvykdyti. Atlikus užduotį, kaladėlę padėkite ant bokšto viršaus. Jeigu užduotį nurodyta atlikti vėliau ar žaidimo eigoje, tuomet kaladėlę dėkite ant bokšto viršaus iš karto, o užduotį įsiminkite ir atlikite nurodytu laikotarpiu.
*Žaidimo metu galima naudotis tik viena ranka. Nesvarbu kurią ranką naudojate, galima ją keisti ir to paties ėjimo eigoje – vienintelė salyga – prie bokšto galima liestis tik viena ranka. Žaidimas baigiasi tuo metu, kada bokštas sugriūna, pralošia tas žaidėjas, kurio ėjimo metu tai įvyksta.

 Rekomenduojame iš anksto susitarti dėl pralaimėjimo sąlygų: žaidėjas nuvertęs bokštą – vaišina, atlieka triuką, dainuoja, tvarkosi po vakarėlio ir t.t. (jeigu žaidimo metu žaidėjas neįvykdo ištrauktos iš bokštos užduoties, jis gauna nuobaudą iš likusių žaidėjų (pvz. 10 pritūpimų, apibėkti aplink šventės erdvę ir t.t.).

Krentant bokštui išgirsite ir pamatysite įvairiausių žaidėjų emocijų, kurias labai rekomenduojame fiksuoti!

Žaidimo kompletą sudaro: 54 medinės kaladėlės (dalis su užduotimis), medinė dėžė, instrukcija. 

Žaidimo išmatavimai: bokštas ~ 70 cm, ~ 20 kg bokštas su dėžute, dėžutė – 50 cm x 30 cm x 40 cm.

* Žaidžiant lauke, žaidimą būtina dėti ant žolytės. Žaidžiant ant kieto pagrindo, krentančios žaidimo detalės gali būti sugadintos.

 Garantuojame, kad šis žaidimas taps Jūsų vakarėlio TOP!

Už visus nuomuojamus žaidimus imamas užstatas, kuris nurodytas – Nuomos sąlygose!

Visas Savaitgalis (V-VII)
Viena Darbo diena (I-IV)
45.00 Eur
35.00 Eur

* Žaidimus nuomojame darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Papildoma darbo dienos nuomos kaina 10 eur.

* Pasirinktus žaidimus/ komplektus rezervuokite, mes patikrinsime užimtumą ir susisieksime patvirtindami užsakymą.

* Pristatymas Alytaus mieste – nemokamas (jeigu reikalingas Alytaus rajone pristatymas, tai kainuos papildomai 0.50 Eur/km).

* Galimybė pasiimti patiems (prieš tai suderinus atsiėmimo laiką);

* Grąžinant žadimus, patikrinkite ar yra visos detalės ar nieko netrūksta, visa informacija – Lauko ir vidaus žaidimų teikimo sąlygos