Artėja šventė? Išsinuomok ir nustebink susirinkusius, užimk ir įtrauk azartišku ir abejingų nepaliekančiu žaidimu!

Žaidimas, kurį greičiausiai kiekvienam teko žaisti vaikystėje, tik mažesnės apimties!

Domino – iš pirmo žvilgsnio paprastas, tačiau labai smagus ir įtraukus žaidimas, kuris nereikalauja žaidėjų būti stipriai pasiruošusiems, kad būtų galima tiesiog – linksmai praleisti laiką! Žaidimo tikslas – sudėlioti Domino kaladėlių grandinę.

Žaidimo eiga:

Žaisti gali vienas prieš vieną arba komandomis. Žaidimą sudaro 28 medinės kaladėlės, kurios išdėliojamos užverstos, o kiekvienas žaidėjas gauna po 7. Pirmasis žaidėjas žaidimo erdvėje padeda pirmąją savo pasirinktą kaladėlę (visos kaladėlės padalintos pusiau ir kiekvienoje pusėje turi po tam tikrą skaičių akių). Kitas žaidėjas turi dėti vieną iš savo turimų kaladėlių, kurios viena iš sienelių turi tiek pat akių, kiek prieš tai padėtoji. Dėliojama tol, kol išaiškinamas nugalėtojas – žaidėjas, kuris pirmasis padeda visas savo turimas kaladėles. Jeigu abu varžovai neturi ėjimų – laimėtoju skelbiamas – mažesnę sumą, iš turimų kaladėlių, surinkęs žaidėjas.

Šis žaidimas ne tik žaidimas, o kartu ir šventę papildanti, stilinga dekoracija!

Žadimo komplektą sudaro: 28 didelės medinės kaladėlės, transportavimo krepšys.

Kaladėlės išmatavimai: 27 cm x 15 cm.

Domino MAX viso krepšio išmatavimai: 55 cm x 30 cm x 20 cm.

Už visus nuomuojamus žaidimus imamas užstatas, kuris nurodytas – Nuomos sąlygose!

 

Visas Savaitgalis (V-VII)
Viena Darbo diena (I-IV)
45.00 Eur
35.00 Eur

* Žaidimus nuomojame darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Papildoma darbo dienos nuomos kaina 10 eur.

* Pasirinktus žaidimus/ komplektus rezervuokite, mes patikrinsime užimtumą ir susisieksime patvirtindami užsakymą.

* Pristatymas Alytaus mieste – nemokamas (jeigu reikalingas Alytaus rajone pristatymas, tai kainuos papildomai 0.50 Eur/km).

* Galimybė pasiimti patiems (prieš tai suderinus atsiėmimo laiką);

* Grąžinant žadimus, patikrinkite ar yra visos detalės ar nieko netrūksta, visa informacija – Lauko ir vidaus žaidimų teikimo sąlygos