Artėja šventė? Išsinuomok ir nustebink susirinkusius, užimk ir įtrauk azartišku ir abejingų nepaliekančiu žaidimu!

 

Šis horizontalus labirintas itin tinka komandiniam žaidimui. Žaidimas, kuris sujungs komandą veikti operatyviai ir tiksliai!

Žaidimo eiga:

Vienu metu gali žaisti iki 6 žaidėjų (žaidėjų amžius gali būti įvairus). Žaidimui naudojama labirinto lenta ir kamuoliukas. Lentą laiko visi komandos nariai ir sistemingai judindami, ieško būdo, kaip nuvesti kamuoliuką iki finišo. Žaidimas reikalauja ypatingo susikaupimo ir tikslaus balansavimo, kad kamuoliukas neiškristų pakeliui. 

Galite žaisti komandomis – 4×4, 6×6, taip pat pagal laiką t.y., kuri komamda greičiau pasieks finišą). Jeigu žaidimas pasirodys labai lengvas, rekomenduojame valdantiems labirintą žaidėjams užrišti akis, o kitiems komandos nariams – koordinuoti. 

Kiekvieno žaidėjo indėlis yra labai svarbus, kiekvienas žaidėjas išmoks ne tik klausytis, bet ir išgirsti!

Žaidimo lentos išmatavimai:: 162 cm x 92 cm

Žaidimo komplektą sudaro: žaidimo lenta (~20 kg), 1 medinis kamuoliukas.

Už visus nuomuojamus žaidimus imamas užstatas, kuris nurodytas – Nuomos sąlygose!

Visas Savaitgalis (V-VII)
Viena Darbo diena (I-IV)
50.00 Eur
40.00 Eur

* Žaidimus nuomojame darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Papildoma darbo dienos nuomos kaina 10 eur.

* Pasirinktus žaidimus/ komplektus rezervuokite, mes patikrinsime užimtumą ir susisieksime patvirtindami užsakymą.

* Pristatymas Alytaus mieste – nemokamas (jeigu reikalingas Alytaus rajone pristatymas, tai kainuos papildomai 0.50 Eur/km).

* Galimybė pasiimti patiems (prieš tai suderinus atsiėmimo laiką);

* Grąžinant žadimus, patikrinkite ar yra visos detalės ar nieko netrūksta, visa informacija – Lauko ir vidaus žaidimų teikimo sąlygos