Artėja šventė? Išsinuomok ir nustebink susirinkusius įspūdingo dydžio burbulais!  Magiška šventės atmosfera garantuota!

Kai sklando ore dideli burbulai, juk negali nesižavėti?! Jie garantuoja puikias emocijas, linksmai praleistą laiką ir efektingas nuotraukas. Šie dideli muilo burbulai patinka visiems! Kaip smagu juos kurti patiems! Vaikams bėkti paskui ir bandyti sugauti!

Muilo burbulai šventei suteiks papildomų spalvų, todėl drąsiai rinkitės bet kokiai šventei, nuo vaikučių gimtadienių iki mergvakarių, vestuvių ar krikštynų!

Burbulai mėgsta kiek drėgnesnį, mažai vėjuotą orą. Norint išgauti nepaprastai ilgus ir tvirtus burbulus patartina juos leisti pavėsyje, netoli vandens telkinio. Jeigu šalia nėra telkinių, o oras pernelyg sausas, drėgmę galite sukurti paliedami ant žemės vandens.

Muilo burbulų komplektą sudaro: 5 litrai burbulų skysčio (pilnai paruoštas), 2 lazdelės, indas skysčiui.

Papuoš įvairias šventes, o svarbiausia įneš labai daug gerų emocijų!

Visas Savaitgalis (V-VII)
Viena Darbo diena (I-IV)
30.00 Eur
25.00 Eur

* Žaidimus nuomojame darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) arba visam savaitgaliui (nuo penktadienio iki pirmadienio). Papildoma darbo dienos nuomos kaina 10 eur.

* Pasirinktus žaidimus/ komplektus rezervuokite, mes patikrinsime užimtumą ir susisieksime patvirtindami užsakymą.

* Pristatymas Alytaus mieste – nemokamas (jeigu reikalingas Alytaus rajone pristatymas, tai kainuos papildomai 0.50 Eur/km).

* Galimybė pasiimti patiems (prieš tai suderinus atsiėmimo laiką);

* Grąžinant žadimus, patikrinkite ar yra visos detalės ar nieko netrūksta, visa informacija – Lauko ir vidaus žaidimų teikimo sąlygos