Žaidimų nuomos sąlygos:

Šios lauko ir vidaus žaidimų nuomos sutarties sąlygos (toliau – „Sąlygos“) yra įpareigojantis susitarimas tarp MB Žali vėjai, įm. k. 306687262, buveinės adresas Karvelninkų k., 11, Alytaus r., (toliau – Paslaugos teikėjas) ir  Nuomininko (kuris pateikė Užsakymą per internetinę svetainę www.pramogutakais.lt), naudojimo ir grąžinimo sąlygas, lauko ir vidaus žaidimų nuomos sutarties sudarymas, taip pat kitas būtinas sąlygas, susijusias su lauko ir vidaus Žaidimų nuoma.

Nuomos sutartis laikoma sudaryta, jeigu Nuomininkas išsirenka patikusius Žaidimus nuomai, pateikia rezervacijos užklausą per www.pramogutakais.lt, gavus patvirtinimą, kad Žaidimai laisvi, apmoka Žaidimų nuomos mokestį į nurodytą banko sąskaitą. Žaidimai rezervuojami tik tada, kai sumokamas nuomos mokestis. Nuomos sutarties pagrindu MB Žali vėjai suteikia teisę Nuomininkui šiose sąlygose nustatyta tvarka laikinai naudotis žaidimais, o Nuomininkas įsipareigoja laikytis šiose Sąlygose nustatytų taisyklių.

Visos žaidimų ir papildomų paslaugų kainos yra nurodytos svetainėje www.pramogutakais.lt  kartu su nuomos mokesčiu Nuomininkas įmonei – MB Žali vėjai sumoka 80 Eur užstatą. Užstatas sumokamas grynaisiais pinigais perduodant žaidimus arba mokėjimo pavedimu į nurodytą banko sąskaitą. Užstatas yra grąžinamas Nuomininkui pristačius žaidimus, grynais pinigais arba mokėjimo pavedimu į Nuomininko nurodytą banko sąskaitą, tačiau tik tuo atveju, jei žaidimai grąžinami be trūkumų ir pilnos komplektacijos, kuri atitinka Priede Nr. 1 nurodytą komplektaciją. Žaidimai yra patikrinami kartu su Nuomininku.

Jei Nuomininkas atšaukia Užsakymą likus 7  ir daugiau kalendorinių dienų iki Užsakymo vykdymo dienos, Nuomininkui grąžinama 80% nuomos mokesčio dalis, o likusi 20% nuomos mokesčio dalis laikoma minimaliais administravimo kaštais.

Jei Nuomininkas atšaukia Užsakymą likus 2  arba mažiau kalendorinių dienų iki Užsakymo vykdymo dienos, Nuomininkui grąžinama 50% nuomos mokesčio dalis, o likusi 50% nuomos mokesčio dalis laikoma minimaliais iš anksto sutartais MB Žali vėjai nuostoliais, susijusiais su Užsakymo administravimu bei prarasta galimybe Žaidimus išnuomoti potencialiems nuomininkams.

Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkui suteikiama teisė identiškomis sąlygomis perkelti Žaidimų nuomos laikotarpį, į kitą datą, kuri yra laisva.

Žaidimų atsiėmimo ir grąžinimo adresas yra, Karvelninkų k. 11, Alytaus r. (rezervacijos metu galimybė sutarti dėl pristatymo/grąžinimo Alytaus mieste). Jeigu reikalingas Alytaus rajone pristatymas, tai kainuos papildomai 0.50 Eur/km. Žaidimų spalvos parenkamos atsitiktinai, pagal tuo metu esančius laisvus Žaidimus.

Transportavimas:

Žaidimai telpa į daugumą lengvųjų automobilių, kurių kėbulas – universalas, su nulenkiamomis galinėmis sėdynėmis. 

Vežant žaidimus, reikia važiuoti atsargiau, jog žaidimai neslidinėtų, nesulūžtų ir nesugadintu automobilio vidinių apdailų.

Paslaugos teikėjas įsipareigoja:

 • Lauko žaidimų perdavimą Nuomininkui laiku;
 • Nustačius lauko žaidimų trūkumus nedelsiant organizuoti lauko žaidimų pakeitimą;
 • Grąžinti Nuomininkui užstatą (per 1 d.d.), jei žaidimai grąžinti laiku ir nesugadinti;

Nuomininkas įsipareigoja:

 • Lauko žaidimų perdavimo metu sumokėti pilną sumą už žaidimų nuomą;
 • Žaidimus eksploatuoti saugiai ir rūpestingai (nepalikti ant lietaus, nakčiai nepalikti po atviru dangumi);
 • Be Paslaugos teikėjo sutikimo neperduoti lauko žaidimų tretiesiems asmenims;
 • Lauko žaidimus grąžinti tokios būklės, kokie buvo prieš perduodant Nuomininkui, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą;
 • Grąžinant ne pilnos komplektacijos ar sugadintus žaidimus procentaliai atstatyti žaidimo vertę.
 • Užtikrinti saugų žaidimą ir pats atsako už asmeninį saugumą ir sužeidimus, kurie gali atsirasti nesaugaus žaidimo metu. Paslaugos teikėjas nėra atsakingas už sužalojimus ar žalą klientui.

Lauko žaidimams padaryta žala:

Jei grąžinant lauko žaidimus Paslaugos teikėjas nustato, kad lauko žaidimams padaryta žala arba lauko žaidimai grąžinti nepilnos komplektacijos, Nuomininkas tokius nuostolius atlygina grynaisiais pinigais arba mokėjimo pavedimu į Paslaugos teikėjo nurodytą banko sąskaitą.

Džiaugiamės, kai gauname įvertinimus iš savo klientų! Kviečiame skirti truputį laiko ir po mūsų suteiktų paslaugų palikti atsiliepimus, rekomendacijas, kad galėtume tobulėti!

PRIEDAS NR. 1

Žaidimų komplektacija:

X  Kaladėlių bokštas MAX su užduotimis (Jenga)(komplektacija: 54 vnt. Medinės kaladėlės, 1 vnt. Dėžutė)

X  4 eilėje (žaidimo lenta/stovas, 42 vnt. Medinių žetonų, transportavimo krepšys)

X  Horizontalus labirintas MAX (Komplektacija: 1 labirintas, 1 kamuoliukas, 1 transportavimo krepšys)

X  Domino (28 kaladėlės, 1 transportavimo krepšys)

X  Korys (Komplektacija: 1 dvipusis žaidimo stovas, 4 rankenos ant virvelių, du nameliai, 2 vnt, kamuoliukai, 2 padėkliukai, 1 kamuoliuko gaudyklė, rėmo fiksavimo rankenos, 1 transportavimo krepšys)

X  Kopetėlių golfas (Komplektacija: 2 vnt. Kopetėlės, 6 vnt. švytuokliniai kamuoliukai, transportavimo krepšys)

X  Kukurūzų futbolas (Komplektacija: 2 vnt. Žaidimo lentos, 8 vnt. Pagalvėlės)

X  Žiedynės (Komplektacija: 12 vnt. Butelių, 1 žaidimo dėžė, 8 vnt. Žiedų)

X  Limbo (Komplektacija: 2 vnt.pastatomos kojos, 1 vnt. Kartis)

X  Dideli muilo burbulai (Komplektacija: 2 lazdos, indas su 3 litrais paruošto skysčio burbulams)

Lauko žaidimų vertė:

 • 4 eilėje: lenta/stovas 1vnt. – 260 Eur, medinis žetonas 1vnt. – 8 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur;
 • Kopetėlių golfas: rėmas/laipteliai/kojos 2 komplektai – 340 Eur, kamuoliukų švytuoklė 1vnt. – 15 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur;
 • Korys: dvipusis žaidimo stovas – 440 Eur, namukas/padėkliukas/rankena 1vnt. – 30 Eur, kamuoliuko gaudyklė 1vnt. – 8 Eur, fiksavimo rankena 1vnt. – 20 Eur, transportavimo krepšys 1 vnt. – 40 Eur, instrukcija – 8 Eur;
 • Kukurūzų futbolas (viena lenta) – 145 Eur, pagalvėlė 1vnt. – 15 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur;
 • Domino MAX: kaladėlė 1vnt – 35 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur; instrukcija – 8 Eur;
 • Kaladėlių bokštas MAX su užduotimis (Jenga) kaladėlė 1vnt. – 10 Eur, visas žaidimas – 270 Eur, dėžutė – 25 Eur, instrukcija – 8 Eur;
 • Žiedynės: butelis 1vnt. – 8 Eur, žiedas 1vnt. – 10 Eur, dėžutė – 100 Eur;
 • Limbo: stovas -120 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur;
 • Dideli muilo burbulai:1 lazdelė – 18 Eur, indas – 10 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur;
 • Horizontalus labirintas MAX: 360 Eur, kamuoliukas – 10 Eur, transportavimo krepšys 1vnt. – 40 Eur;

Šioms sąlygoms ir sudarytai nuomos sutarčiai taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Visi pranešimai tarp Nuomininko ir Paslaugos teikėjo turi būti vykdomi lietuvių kalba elektroniniu paštu info@pramogutakais.lt arba telefonu 8 604 68807.

 Mobilaus kubilo teikimo sąlygos

Mobilaus kubilo nuomos sąlygos:

Mobilaus kubilo (pavadinimu LE SPA) nuomos sutarties sąlygos (toliau – „Sąlygos“) yra įpareigojantis susitarimas tarp MB Žali vėjai, įm. k. 306687262, buveinės adresas Karvelninkų k., 11, Alytaus r., (toliau – Paslaugos teikėjas) ir  Nuomininko (kuris pateikė Užsakymą per internetinę svetainę www.pramogutakais.lt), naudojimo ir grąžinimo sąlygas, mobilaus kubilo nuomos sutarties sudarymas, taip pat kitas būtinas sąlygas, susijusias su mobilaus kubilo nuoma.

Nuomos sutartis laikoma sudaryta, kai Nuomininkas pateikia rezervacijos užklausą per www.pramogutakais.lt. Mobilus kubilas rezervuojamas tik tada, kai sumokamas 20% avansinis mokestis nuo užsakymo sumos. Nuomos sutarties pagrindu MB Žali vėjai suteikia teisę Nuomininkui šiose sąlygose nustatyta tvarka laikinai naudotis mobiliu kubilu, o Nuomininkas įsipareigoja laikytis šiose Sąlygose nustatytų taisyklių.

Mobilaus kubilo ir papildomų paslaugų kainos yra nurodytos svetainėje www.pramogutakais.lt 

 Jei Nuomininkas atšaukia Užsakymą, avansinis mokestis 20 % – laikoma minimaliais iš anksto sutartais MB Žali vėjai nuostoliais, susijusiais su Užsakymo administravimu bei prarasta galimybe mobilų kubilą išnuomoti potencialiems Nuomininkams.

Užsakymo atšaukimo atveju Nuomininkui suteikiama teisė identiškomis sąlygomis perkelti mobilaus kubilo nuomos laikotarpį, į kitą datą, kuri yra laisva.

Mobilaus kubilo pristatymas iki 10 km – nemokamas (atsižvelgiant į įmonės buveinės adresą –  Karvelninkų k. 11, Alytaus r.). Rezervacijos metu svarbu nurodyti tikslų adresą (į kur reikės pristatyti kubilą), apskaičiavus pristatymo išlaidas, susisiekiama su Nuomininku. 

Paslaugos teikėjas įsipareigoja:

 • Mobilaus kubilo pristatymą Nuomininkui sutartu laiku;
 • Nustačius trūkumus kaip įmanoma greičiau organizuoti mobilaus kubilo pakeitimą (jeigu yra tai datai laisvų) arba grąžinti Nuomininko sumokėtą nuomos kainą;
 • Supažindinti papildomai žodžiu apie kubilo eksploataciją.

Nuomininkas įsipareigoja:

 • Mobilaus kubilo perdavimo metu sumokėti pilną sumą už nuomą;
 • Mobilų kubilą eksploatuoti saugiai ir rūpestingai (žiūrėti – kubilo eksploatacija);
 • Be paslaugos teikėjo sutikimo neperduoti mobilaus kubilo tretiesiems asmenims;
 • Mobilus kubilas po naudojimosi turi būti tokios būklės, kokia buvo prieš perduodant Nuomininkui, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą;
 • Sugadintus mobilų kubilą procentaliai atstatyti mobilaus kubilo vertę.
 • Nuomininkas pats atsako už asmeninį saugumą ir sužeidimus, kurie gali atsirasti mobilaus kubilo nesaugaus naudojimosi metu. Paslaugos teikėjas nėra atsakingas už sužalojimus ar žalą klientui.

Kubilo eksplotacija:

 • Kubilą pastatykite pasirinktoje vietoje, užpildykite vandeniu (klientai pasirūpina vandeniu ir prileidimu).
 • Atidenkite dangtį ir įsitikinkite kad vandens išleidimo anga yra užsukta, pradėkite pildyti kubilą, vandens telpa apie ~ 1,6 m3, pildant tai truks 0,5-1 val. nepripildykite kubilo iki viršaus (geriausia jei liks geras sprindis).
 • Kol pildosi vanduo, sumontuokite pečiaus kaminą, jis susideda iš dviejų dalių ir užsimauna ant krosnelės.
 • Pasirūpinkite sausomis malkomis, prakura. Pradėkite kūrenti tik tada, kai viršutinė žarna yra visiškai apsemta vandeniu. Nepalikite pečiaus be priežiūros. Vandens pašildymas iki 38 laipsnių celsijaus trunka 3-4 valandas.
 • Kubilą laikykite uždengę dangčiu, hidromasažo funkcija permaišykite vandenį.
 • Rekomenduojama naudotis kubilu kai temperatūra nėra didesnė, nei 38 laipsniai, jei temperatūra didesnė – panaudokite “Jacuzz” funkciją ir atvėsinkite vandenį oro burbuliukais.
 • Kubile vienu metu gali tilpti iki 10 žmonių.
 • Kubilas turi hidromasažinę sistemą, oro masažinių burbulų sistema, LED apšvietimą, kuriuos įjungti/išjungti galima šone esančiais mygtukais.
 • Baigus maudynes būtina išjungti elektros kabelį, uždengti kubilą dangčiu. Vandens išleidimą pailikti kitai dienai.

Šioms sąlygoms ir sudarytai nuomos sutarčiai taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Visi pranešimai tarp Nuomininko ir Paslaugos teikėjo turi būti vykdomi lietuvių kalba elektroniniu paštu info@pramogutakais.lt arba telefonu 8 604 68807.

Irklentės Nuomos Sąlygos

Irklentės (SUP) nuomos sutarties sąlygos (toliau – „Sąlygos“) yra įpareigojantis susitarimas tarp MB Žali vėjai, įm. k. 306687262, buveinės adresas Karvelninkų k., 11, Alytaus r., (toliau – Paslaugos teikėjas) ir  Nuomininko (kuris pateikė Užsakymą per internetinę svetainę www.pramogutakais.lt), naudojimo ir grąžinimo sąlygas, irklentės nuomos sutarties sudarymas, taip pat kitas būtinas sąlygas, susijusias su irklentės nuoma.

Nuomos sutartis laikoma sudaryta, kai Nuomininkas pateikia rezervacijos užklausą per www.pramogutakais.lt.

Nuomininkas privalo grąžinti Nuomotojui visus išsinuomotus daiktus tokios būklės, kokios gavo – švarius ir nepažeistus. Nuomininkui nesilaikant šio reikalavimo bus taikomi papildomi mokesčiai: irklentę gražinus nešvarią įsipareigoja sumokėti vienkartinį 10 eur mokestį už valymą, kitais atvejais bus vertinama padaryta žala daiktams.
Nuomininkas palieka užstatą Nuomotojui kuris yra lygus 50 Eur už irklentės komplektą (kaip garantas, kad nuomininkas neužmirštų gražinti nuomojamą įrangą) ir yra gražinamas daiktų grąžinimo metu nenustačius nuomos laikotarpiu atsiradusių defektų.
Sutarties sudarymo metu Nuomotojas perduoda, o Nuomininkas priima nuomojamus daiktus. Visų perduodamų daiktų būklė patikrinama, ar jie yra be pažeidimų ir ar tinkami naudoti pagal jų tiesioginę paskirtį.
Sutarties šalys pasirašydamos sutartį pareiškia, kad sutarties sudarymo metu „Nuomotojas“ išaiškino, o „Nuomininkas“ suprato išnuomojamų daiktų saugaus naudojimo sąlygas.
Nuomotojas nėra atsakingas už Nuomininko veiksmus naudojantis daiktais, įskaitant, bet neapsiribojant tokį naudojimąsi, kuris kelia grėsmę Nuomininko ar kitų asmenų gyvybei ir/ar sveikatai. Šalys supranta, jog daiktų naudojimas pagal paskirtį ir saugaus naudojimo sąlygas bei taisykles išimtinai priklauso nuo Nuomininko valios, bet kokia žala, padaryta naudojantis daiktais, yra Nuomininko veiksmų rezultatas. Nuomininkas visiškai atsako už žalą, padarytą pačiam Nuomoninkui, kitiems asmenims ar jų turtui, jam naudojantis Daiktais, o Nuomotojas už tokią žalą neatsako. Nuomininkas taip pat pareiškia, jog supranta ir prisiima visą riziką, kuri yra būdinga naudojimuisi Daiktais pagal jų paskirtį.
Nuomininkas įsipareigoja išsinuomotus daiktus naudoti tik pagal sutartį ir daiktų tiesioginę paskirtį (t.y. rekreacinei veiklai), pagal irklenčių saugumo ir eksploatavimo reikalavimus ir kitas nuomotojo pateiktas instrukcijas.
Daiktų dingimo ir sugadinimo rizika tenka Nuomininkui. Praradus ar dėl kitų priežasčių negrąžinus išsinuomotų daiktų sutarties termino pabaigos, taip pat sugadinus kurį nors iš daiktų taip, jog jo daugiau neįmanoma naudoti pagal jo paskirtį arba jeigu jo taisymo išlaidos viršija užstato dydį, Nuomininkas įsipareigoja kompensuoti Nuomotojui nuomos sutartyje nurodytą daiktų kainą atėmus užstato vertę.
Kompensacija pagal sutartį išmokama Nuomotojui ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas po sutartyje nurodyto nuomos termino pabaigos.

Šioms sąlygoms ir sudarytai nuomos sutarčiai taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Visi pranešimai tarp Nuomininko ir Paslaugos teikėjo turi būti vykdomi lietuvių kalba elektroniniu paštu info@pramogutakais.lt arba telefonu 8 604 68807.